Proč se registrovat?

Jaké cvičení preferuješ?

Cvičení sám/sama v posilovně
Skupinové lekce (aerobic, zumba, bodystyling...)
jiné    

Kočičí dráp

Dobře, když se řekne kočičí dráp, asi toho moc nikdo nepobere. Ale když se řekne Vilcacora, tak už to možná někomu řekne mnohem víc. Uncaria tomentosa je rostlina světového významu, která má sílu zastavit a zvrátit hluboké patologické změny a značně urychlit návrat ke zdraví. Ano, i takhle vědci popisují tuto rostlinu.

Kočičí dráp

Klinické studie potvrzují účinné užití při prevenci a léčbě - akné, herpesu, alergií, astmatu, problémů gastrointestinálního traktu typu Crohnovy nemoci, žaludečních vředů, gastritid, divertikulóz, onemocnění střev, hemoroidů, napadení parazity, candidózy, diabetu, zánětu prostaty, artritidy, zánětu kloubního váčku, fibromyalgie, problémů menopauzálních i menstruačního cyklu, hypertenzi a problémů oběhového systému, phlebitid, rakovinných nádorů. A mohli bychom takhle pokračovat dál a dál. Ve finále zjistíme, že je pro nás velmi výhodná.

Ve Vilcacoře se nacházejí dvě skupiny alkaloidů, indolové a oxindolové. Cenné jsou i jiné substance aktivní farmakologicky, například: polyfenoly, steroly, glykosidy kyseliny chinolinové, terpeny a jejich deriváty a jiné aktivní sloučeniny. Nejdůležitější skupinu biologicky aktivních substancí tvoří alkaloidy.

Hlavními alkaloidy jsou hirsutin, hirsutein a dihydrocorynantein. Hirsutin je silnou sloučeninou s charakterem antivirovým, uvolňuje hladké svalstvo, čímž snižuje krevní tlak, působí proti křečím. Alkaloidy oxindolové vysoce aktivizují imunitní systém, zvláště pak mechanismy odpovědné za odolnost vůči virům a novotvarům.

Dále tato zázračná rostlinka obsahuje dvě zvláštní kyseliny. Jde o kyselinu ursulovou a oleanolovou.

Obě mají vlastnosti antioxidační. Kyselina ursulová při klinických testech vykazuje velmi silné antiproliferační vlastnosti a indukuje sebezničení v novotvarových buněčných liniích rakoviny plic, rakoviny vaječníků, rakoviny kůže, mozkových nádorů, rakoviny tračníku, žaludku, melanomů a leukémie.

Nový příspěvek do diskuze
Kontrolní kód jiný obrázek
Opište kontrolní kód