Proč se registrovat?

Jaké cvičení preferuješ?

Cvičení sám/sama v posilovně
Skupinové lekce (aerobic, zumba, bodystyling...)
jiné    

Krásná přes den i v noci? Žádný problém!

Brzká rána jsou náročná asi pro každého z nás. Musíme čelit otřesnému zvuku budíku, který zazvoní v opravdu nekřesťanskou hodinu a pokud jsme šli spát v pozdějším čase o to víc se asi bojíme kouknout ráno do zrcadla. Pokud se sami sebe nechcete leknout, měli byste začít přemýšlet nad tím, co proto můžete udělat. A čím dřív začnete tím víc budete v pozdějším věku sami sobě vděční za to, že jste to nezanedbali. Pokud se krémům vyhýbáte, zvažte své rozhodnutí. Mladistvý vzhled a bezchypná pleť, to je přeci sen každé ženy.

Krásná přes den i v noci? Žádný problém!

Na trhu dnes najdeme velký výběr krémů a jak už to bývá, chvilku musíme hledat, než najdeme to pravé pro naši pleť. Kromě krémů jsou také k dostání gely. Ty jsou lepší už z toho důvodu, že se lépe vstřebávají a vy pak můžete vesele porkačovat v líčení. Páni výrobci na nás mysleli a tak se krémy a gely dnes dělají tak, aby se na ně dobře nanášel make-up i pudr. Asi se ptáte, co by takový krém měl obsahovat. V základu najdeme výživné látky a hlavně hydratační složky. Chráněné budete i v případě velkého mrazu či naopak v případě silného slunečního záření. Nikdy nezameňujte denní krém s nočním a opačně. Pokud pořizujete denní a noční krém, zkuste je vybrat od stejného výrobce.

Náročný den je za vámi a vy zase stojíte před zrcadlem. Po absolutním odlíčení a opláchnutí vodou je na řadě opět a zase krém, tentokrát noční. Než se do toho pustíte, měli byste vědět, že noční krém se používá také na krk a dekolt. To je kolikrát opomíjeno. Avšak hlavně tyto části potřebují v noci regenerovat. Noční krém je na rozdíl od denního trochu „těžší“. Je hustější, obsahuje více výživných látek a neobsahuje UV filtr (za to denní krém ano). Zapomeňte na velké vrstvy. V nanášení nočního krému platí „méně je více“. Pokožka musí dýchat, tak na to myslete. Vyvarujte se míst okolo úst a očí. Jsou to citlivé oblasti a mohli byste je podráždit. Výsledkem by pak byly pupínky různého zabarvení.

Milé dámy, starejte se o svou pleť. Proč by měl někdo znát váš skutečný věk? :)

Nový příspěvek do diskuze
Kontrolní kód jiný obrázek
Opište kontrolní kód