Proč se registrovat?

Jaké cvičení preferuješ?

Cvičení sám/sama v posilovně
Skupinové lekce (aerobic, zumba, bodystyling...)
jiné    

Náplast jako řešení?

Když zapneme televizi, vidíme to prakticky pořád. Náplasti na hubnutí, po té na nás vyskočí tablety na hubnutí a pořád dokola. Řekla bych, že nám to může pomoct. Spíš bych se ale ptala, do jaké míry opravdu pomáhají a odkdy spíš funguje jako podpora psychiky. Dnešní medicína a farmakologie nabízí spoustu možností a každým dnem vznikají nové způsoby, jak ulehčit pacientům cestu k úspěšné léčbě.

Náplast jako řešení?

Všichni jsme naučeni všechno léčit tabletami a různými pilulkami. A není se čemu divit. Jde o běžný způsob, jak se léčit. Prostřednictvím tablet se ale nemusíme nutně léčit. Můžeme tak tělu dodat to, co potřebuje. To znamená, že zdravý člověk tabletami přijme vitaminy, proteiny či stopové prvky na zlepšení kondice nebo vzhledu. A pojďme si říct, že jde o bezbolestnou metodu, díky které dostaneme do těla to, co chceme či potřebujeme. Vždycky ale máme na výběr. Kromě tablet a pilulek tu máme taky náplasti. Kolikrát jsou i lepší a účinnější než tablety. Tak proč je nezkusit?

Jak náplasti fungují? Jednoduše! Lepíme je na kůži (tam, kde jsou nejméně vidět a kde je to hlavně pohodlné) a pravidelně je vyměňujeme. Látky v náplasti se pomalu během dne vstřebávají do kůže. Vyhnou se tak trávícímu traktu. Zbytečně tak není zatěžován. Na rozdíl od tablet si náplast nezapomenete vyměnit. Při hygieně si ji totiž vždy všimnete, a tak je jasné, že si ji vyměníte. S tabletami je to trochu jiné. Hlavně pokud jste zvyklí je brát ráno. To stačí, když zaspíte nebo prostě jednoho krásného dne ráno nebude stíhat. Tablety úplně vypustíte, protože budete rádi, když obujete boty a doběhnete autobus. V lékárnách dnes najdete náplasti na všechno možné. Existují antikoncepční náplasti, hojivé, proti bolesti, nikotinové, detoxikační a samozřejmě – náplasti na hubnutí. Ať už je to náplast jakákoli, může vzbuzovat dojem, že nemá takové účinky, jako pilulky. Omyl! Náplasti jsou kolikrát i lepší.

Náplasti na hubnutí obsahují látky, které mají pomáhat k odbourávání tuku. Měli by taky zrychlit metabolismus a ve finále i snížit chuť k jídlu. Odborníci se na tablety či náplasti na hubnutí dvakrát netváří, takže rozhodně nepočítejte s tím, že vás pochválí za to, že si půjdete koupit měsíční balení náplastí. Přesto by se účinky měly dostavit. V každém případě je to hodně na vás, jak se k tomu všemu postavíte. Je potřeba vědět, že nejlépe se ke správnému fungování dostanete vyváženou stravou, pravidelným pitným režimem a hlavně sportováním. A je jedno, co děláte, hlavně, že děláte.

Nový příspěvek do diskuze
Kontrolní kód jiný obrázek
Opište kontrolní kód