Proč se registrovat?

Jaké cvičení preferuješ?

Cvičení sám/sama v posilovně
Skupinové lekce (aerobic, zumba, bodystyling...)
jiné    

Návody

Potřebujete s něčím na FitnessTV poradit nebo pomoci? V této kategorii naleznete několik užitečných návodů a tipů.

 

 

Proč mi nejdou spustit videa se cvičením?

Pokud se Vám nechtějí videa spustit, může to být zapříčiněno několika různými problémy:

1) stará verze Adobe Flash Player - ten je zcela zdarma legálně stáhnutelný a snadno se Vám nainstaluje po kliknutí na daný odkaz do Vašeho počítače. Případně jej můžete stáhnout na této adrese. Po jeho nainstalování, prosím, vypněte a znovu zapněte svůj internetový prohlížeč. Případně zkuste, prosím, restartovat svůj počítač. 

2) stará verze prohlížeče - zpravidla testujeme prohlížeče v nejnovějších verzích (Mozilla, Chrome a Explorer) a videa upravujeme, tak aby byla funkční právě i na nové verze. 

3) přílišné zabezpečení vašeho počítače - pokud máte zapnutou přílišnou ochranu pomocí antivirových systémů či jiných blokátorů, zkuste vypnout "štíty" a spustit video znovu. 

 

Pokud žádná z těchto tří možností nepomohla a videa stále nefungují, zkuste prosím znovu najet na stránku s videem, kliknout do přehrávače tak, aby se aktivovat, a poté stisknout klávesovou zkratku CTRL+ALT+L -- v okně přehrávače by se měla zobrazit textová informace -- tu prosím udělejte printscreen.

Poté nám zašlete e-mail na info@fitnesstv.cz s informací jakou verzi adobe flash player máte nainstalovanou, jaký používáte prohlížeč (i včetně verze aktualizace) a přiložte i screen obrazovky s textovou informací, která se objevila po stisknutí klávesové zkratky. Pokusíme se s kolegy identifikovat problém a co nejdříve vám odpovědět, v čem by mohla být chybka.

 

 

Co obnáší registrace, musím něco platit?

Registrace je velice jednoduchá - stačí v pravém horním rohu kliknout na "Nová registrace" a zaregistrovat se (viz také návod Jak se zaregistrovat na FitnessTV).

 

Internetová fitness televize FitnessTV je pro všechny uživatele zcela zdarma, to znamená, že kdokoli se může kdykoli dívat na naše videa a číst naše články. Rozhodně však doporučujeme všem uživatelům zaregistrovat se, protože pro registrované uživatele máme a chystáme mnoho zajímavých vylepšení... již brzy spustíme naši další soutěž o hodnotné ceny a té se budou moci účastnit právě registrovaní uživatelé.