Proč se registrovat?

Jaké cvičení preferuješ?

Cvičení sám/sama v posilovně
Skupinové lekce (aerobic, zumba, bodystyling...)
jiné    

Pivo jako nástroj pro relax

Když dovolíte, opět začnu tak trochu u sebe, respektive u svých rodičů. Tuším to bylo minulý rok, kdy jsem svým rodičům darovala pivní lázně. Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli dělám dobře. Chtěla jsem jim dopřát relax a protože vím, že oni sami by si nic takhle nenaplánovali, vzala jsem to do svých rukou. Dnes jsem ráda, že jsem to udělala. Jejich reakce byla k nezaplacení.

Pivo jako nástroj pro relax

Lehnout si do čokolády nebo minerálních pramenů je určitě lákavá nabídka, kterou by využil asi každý. Chtěla jsem ale něco jiného. A z toho, co dnešní svět nabízí, jsem vybrala pivo. Je ale pravdou, že moje první myšlenka byla, jak na to budou rodiče reagovat. Konkrétně moje maminka reagovala přesně tak, jak jsem čekala: „Pro boha, vždyť budu smrdět a to od hlavy až k patě.“ No, nemohla jsem ji k tomu nic vytknout, měla pravdu. Ale….je víc než jasné, že pivo má blahodárné účinky nejen v případě, že ho pijeme, ale i v případě, že v něm ležíme. Mohli bychom říct, léčivý zázrak. Ano, i tak můžeme pojmenovat pivo, které dokáže léčit zvenku i zevnitř. V dřívějších dobách se pivo používalo jako přírodní léčivo, které se právě dnes už opět k léčení používá. Jako vedlejší produkt při jeho výrobě vznikají pivovarské kvasnice. Ty rozhodně nechyběly dříve u žádných léčitelek. S nimi dokázali pomoci nejednomu člověku. Pivovarské kvasnice obsahují spoustu prospěšných a kolikrát i důležitých látek a taky vitamín B. Pozitivně působí hlavně na vlasy, nehty a kůži. Během relaxace v „pivní vaně“ si můžete dopřát i samotné pití piva. Než se ale do vany dostanete, nejdřív se ocitnete v horké páře. Tady se vám otevřou póry. Kvasnice tak budou lépe na vás působit. Samotná koupel má teplotu okolo 40 stupňů. Mimo jiné podporuje krevní oběh, prohřívá pokožku a uvolňuje póry. Klidně si namočte i vlasy. Na obličej zkuste masku z kvasnic. Asi to nezní moc vábně, ale s výsledkem budete spokojeni.

Poslední příspěvky

Pivní lázne v Praze:

Pivní koupel je snad to nejlepší, co jsem zažil. Byli jsme s manželkou tady http://vinohradskydum.cz/pivni-lazne/...
Zobrazit diskuzi
Přidat příspěvek

Průběh pivní procedury se vždy mírně liší podle toho, kde si lázně vyberete. Po koupeli může následovat relaxace na lůžku v zábalu. Klid a odpočinek si dopřejte zhruba 40 minut. Koupel klidně doplňte o masáž, například lávovými kameny.

Kdo si může pivní lázeň dopřát? Pokud trpíte na vysoký krevní tlak nebo máte třeba srdeční chorobu či křečové žíly, poraďte se nejdříve se svým lékařem. Pivní lázně se nedoporučují těhotným ženám, osobám po operaci srdce a dětem do 12 let.

A teď je tu i otázka investice. Vše se samozřejmě odvíjí od toho, jakou lokalitu zvolíte. Pokud se rozhodnete pro Česko, asi bude cena podstatně nižší, než v zahraničí. Záleží také na tom, jestli upřednostníte jednodenní koupel či víkendové lázně. Ale když si tak vzpomenu na to, jak fajn se cítili moji rodiče, doporučila bych minimálně celý týden.

Nový příspěvek do diskuze
Kontrolní kód jiný obrázek
Opište kontrolní kód