Proč se registrovat?

Jaké cvičení preferuješ?

Cvičení sám/sama v posilovně
Skupinové lekce (aerobic, zumba, bodystyling...)
jiné    

Tělo jsme již dietami a cvičením potrápili, je čas vrhnout se na mozek!

Náročnost každodenního života stoupá, zdravotní styl a strava současného člověka je často jednostranná, a to ke zdraví mozku rozhodně nepřispívá. Stárnutí se nevyhne nikomu z nás, přesto správná životospráva a dostatečná fyzická i duševní aktivita mohou mozku zajistit, aby nestárnul rychleji, než je bezpodmínečně nutné.

Tělo jsme již dietami a cvičením potrápili, je čas vrhnout se na mozek!

Základem dobré kondice mozku je vyvážená životospráva s dostatečným příjmem důležitých živin. Váš mozek ocení také psychický “trénink” v podobě učení se novým jazykům, luštění křížovek, rozhodně se také nevyhýbejte rozličným koníčkům a aktivitám, které vám přinášejí zábavu a radost.

Acutil

O svých koníčcích víme každý asi nejlépe sám, zaměřme se proto na životosprávu, významnou roli v ní hrají omega-3 mastné kyseliny. Studie z výzkumného střediska v Oregonu se zaměřila na soubor látek, jejich vzájemnou interakci a vliv na mozek. Výsledkem studie bylo, že pacienti s vyššími hladinami omega-3 mastných kyselin měli lepší exekutivní funkce a větší celkový objem mozku. Výsledky studie dále potvrzují, že příjem omega-3 nenasycených mastných kyselin ve stravě a pravidelná konzumace ryb může redukovat pravděpodobnost vzniku Alzheimerovy choroby. Zkoumanému produktu Efalex Active 50+ odpovídá produkt Acutil, o který si právě můžete zasoutěžit. Acutil je určen pro podporu paměti a koncentrace.

Acutil je doplněk stravy pro podporu paměti a koncentrace, vyznačuje se unikátní kombinací omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku z ginkgo biloby, fosfatildylserinu a vitamínů. Acutil je lidmi oblíben jako produkt, který zvyšuje krátkodobý výkon mozku i kvůli jeho aktivním látkám, které mají při dlouhodobém užívání vliv na kognitivní funkce ve stáří.

 POZOR SOUTĚŽ!

Pro jednoho z vás máme připravena balení produktu Acutil. Podmínkou pro zařazení do soutěže je odeslat správnou odpověď na první otázku a co nejbližší tip na druhou otázku na e-mail soutez@fitnesstv.cz nejpozději do 28.2.2014 (včetně).

 

Acutil doplněk stravy

Otázky zní:

1)   Vitamín E přispívá:

a) k normálnímu metabolismu homocysteinu
b) ke správnému prokrvení mozku
c) k ochraně buněk před oxidativním stresem

2)   Jaký bude počet registrovaných uživatelů na stránkách FitnessTv.cz k 28.2.2014 (včetně)?

 (Prozradíme, že aktuální počet je 9118)

 

Kdo bude svým tipem nejblíže, a současně správně odpoví na první otázku, získá jedno balení produktu Acutil. 

 

Správnou odpověď naleznete na stránkách www.acutil.cz

 

Vyhodnocení soutěže najdete zde.

 


 

Co to vlastně jsou omega-3 mastné kyseliny? Jedná se o esenciální mastné kyseliny, nepostradatelné například pro nervovou soustavu a obranyschopnost organismu. Mezi omega-3 mastné kyseliny patří například kyselina alfa linolenová (ALA), kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA). Tyto kyseliny si není tělo schopno samo vytvářet a musíme je tedy získávat potravou. Omega-3 mastné kyseliny zvyšují pozornost, snižují psychickou únavu a zvyšují průtok krve v mozku a tím také mentální výkon, navíc snižují dobu reakce. Podle výsledků řady studií dostatečné množství omega-3 mastných kyselin zvyšuje pozornost a snižuje psychickou únavu.

Nový příspěvek do diskuze
Kontrolní kód jiný obrázek
Opište kontrolní kód