Proč se registrovat?

Jaké cvičení preferuješ?

Cvičení sám/sama v posilovně
Skupinové lekce (aerobic, zumba, bodystyling...)
jiné    

Uvolněte tělo i mysl s masáží Lomi Lomi

Milujete masáže a vyzkoušeli jste už téměř vše, od klasických, přes thajské, medové až po čokoládové a hledáte něco nového? Anebo naopak s masážemi teprve začínáte a nevíte, kterou si z dnešní obsáhlé nabídky vybrat? Vyzkoušejte třeba tradiční havajskou masáž Lomi Lomi a už nebudete chtít žádnou jinou.

Uvolněte tělo i mysl s masáží Lomi Lomi

Dnešní podoba masáže Lomi Lomi vychází ze svatého rituálu na havajských ostrovech, který měl kořeny v léčitelské tradici, a jeho umění se předávalo z generace na generaci. Již ve svých počátcích se Lomi Lomi nezaměřovala pouze na fyzickou úlevu, ale také na duševní aspekt – jejím cílem bylo vždy i navození psychické pohody a uvolnění.

Masáž Lomi Lomi, někdy uváděna též jako „milující ruce“ či „laskavé ruce“ je právem považována za nejluxusnější masáž ze všech a často bývá také označována jako „perla mezi masážemi“. Není se čemu divit, terapie Lomi Lomi totiž spočívá ve využití speciálních masérských technik, při kterých se využívají nejen dlaně a prsty rukou, ale převážně předloktí a váha masérova těla.

Masáž Lomi Lomi se provádí na zádech, šíji, rukou, nohou, dekoltu a hýždích. Specifikum této masáže spočívá ve střídání dlouhých rytmických tahů dlaněmi a silnějších tlaků prsty. K dokonalému uvolnění a harmonizaci navíc přispívá i použití krásně vonících teplých aromatických olejů. Tento typ masáže, stejně jako většina ostatních, bohužel není vhodný pro každého - raději se jí vyvarujte, pokud trpíte kožními infekcemi, záněty, křečovými žílami nebo jste krátkou dobu po operaci.

Tato havajská masáž působí blahodárně na stimulaci lymfatického systému a krevního oběhu, uvolňuje svalové napětí, odbourává stres a napomáhá k detoxikaci organizmu. Hlavně se po ní budete cítit jako znovuzrození, naprosto odpočatí a nabití energií a dobrou náladou!

Nový příspěvek do diskuze
Kontrolní kód jiný obrázek
Opište kontrolní kód