Proč se registrovat?

Jaké cvičení preferuješ?

Cvičení sám/sama v posilovně
Skupinové lekce (aerobic, zumba, bodystyling...)
jiné    

Výherci Letní soutěže s FitnessTv

Vyhodnocení Letní Soutěže s FitnessTv 2012

stupen-vitezu_400

 

Výherci Letní foto soutěže s Fitness Televizí se stávají:


2. místo:
Marie Žálková (s počtem hlasů 293)

 

1. místo:
Naďa Gonzorczyková (s počtem hlasů 301)


prvni_misto_604


3. místo:
Vladimíra Marešová (s počtem hlasů 285)

 

druhe_misto_423
treti_misto_800

 

Hlasování se v posledním dni stalo velmi vyrovnaným a musíme uznat, že někteří, ač vstoupili do soutěže v poslední možný den, dokázali svým rozposláním mezi přátele a kamarády získat takový počet hlasů, který stačil na přední pozice.

V komentářích u fotografií a i v mailu naší redakce se při konci soutěže začaly hromadit zprávy o nepravosti hlasů, fiktivním zakládání účtů a nesplnění podmínek soutěže. Vše jsme pečlivě prověřili a teď bychom to rádi uvedli na pravou míru.

V pravidlech soutěže bylo uvedeno: „Soutěžícím se stává každý, kdo se přihlásí na stránky www.fitnesstv.cz a umístí zde svou fotografii na téma „Jak cvičím s FitnessTV.cz“. Tyto fotografie poté projdou hlasováním, ve kterém zvítězí fotografie s nejvyšším počtem hlasů.“ - nebylo zde přesně stanoveno, že na fotografii musí FitnessTv jako taková figurovat, tzn. že i fotografie, které přímo neobsahují logo, www stránky atd. splňují podmínky soutěže. Prioritou bylo, aby se fotografie týkala cvičení, což fotografie na prvních třech místech splňují, proto není důvod je ze soutěže vyřadit. Hlasování u jednotlivých fotografií naši IT technici pečlivě prošli a nenašli jsme žádný důvod některé z hlasů označit za falešné. A ani den vstupu do soutěže nebyl podmíněn. Soutěž trvala od 16.7. do 30.9. a bylo na každém, kdy se do soutěže zapojí.

Výherce kontaktujeme na email.

GRATULUJEME!